top of page

אודות

ארקום - מהחברות הותיקות והמובילות במתן פתרונות מחשוב מקיפים בתחום סליקת כרטיסי אשראי.

 

ארקום - חברה המתמחה בפתרונות לסליקת כרטיסי אשראי בסביבות מגוונות החל ממערכות עצמאיות קטנות דרך מערכות משולבות כגון הנהלת חשבונות או אתרי אינטרנט ועד מערכות אירגוניות גדולות המשולבות במערכת האירגונית המרכזית.

ארקום, כאמור מותיקי התעשיה בישראל ומקושרת  ישירות לש.ב.א - המסלקה הישראלית ולחברות האשראי עצמן באופן ישיר. בנוסף ארקום מקושרת לחברות האשראי והבנקים הגדולים בעולם ומציעה סל שירותים נרחב הן בזירה הישראלית והן בזירה הבינלאומית.

המערכות מבית ארקום מתאפיינות בממשק פשוט ומהיר להטמעה אשר לא מחייב שינויים מהותיים במערכת המארחת וכן במחירים נוחים ונמוכים יחסית. מודל התמחור של ארקום מאפשר לכל משתמשי המערכות מיקסום הפוטנציאל ללא הגדלת העלויות ככל שרמת השימוש עולה ובכך מוזילה את עלות השימוש מעבר לעלותו הנמוכה ההתחלתית ככל שרמת השימוש עולה.

ארקום מציעה מגוון פתרונות סליקה לכל סוגי השימושים והצרכים בין אם מדובר בארגון גדול, חברה בינונית או חברה קטנה או זעירה. כל סוגי השימושים והיישומים החל ממערכת סגורה למשתמש בודד כתחליף חכם לטרמינל דרך שימוש בטלפון סלולארי לעוסק הנייד כטרמינל לביצוע עסקאות דרך הטמעת ממשק סליקה במערכת מידע וכלה בהטמעה באתרי אינטרנט. מערכות ארקום גמישות ופשוטות ליישום ושימוש תוך שמירה על עמידות ושרידות בעומסי עבודה גבוהים. תכנון המערכת ושיטת העבודה מבטיחות עמידות בפני קריסות או ניתוקים עד כדי התאוששות מלאה גם במצב של נתק מוחלט או קריסה תוך כדי ביצוע פעולות עד כדי חזרה מלאה לנקודת הכשל והמשך שקוף במהלך הפעולה.
מערכות ארקום מיושמות בהצלחה רבה ובזמן הטמעה קצר במיוחד במגוון רחב של מערכות וממשקים.

אנו שמים דגש מיוחד על אתיקה בניהול עסקינו, לפיכך איננו פועלים באופן לא הוגן מול לקוחותינו או ספקינו, ללקוח נאמר תמיד את האמת ואת כל האמת גם אם היא לא תמיד לטובתנו. לעולם לא ננצל את חולשה או מצב מיוחד אצל הלקוח על מנת להגדיל רווחים. אנו תמיד רואים את טובת הלקוח ומאמינים כי טובתו של הלקוח היא טובתנו אנו.

אנשי המכירות היעילים והמוצלחים ביותר של ארקום הם לקוחותיה.
הנכס היקר ביותר של ארקום הוא לקוחותיה וצוות העובדים. שמה הטוב של ארקום חשוב מכל עסקה או רווח חד פעמי.
ארקום מתגאה במוניטין מצוין ובקשרים ענפים בארץ ובעולם.
אין לקוח חשוב יותר או פחות - כל לקוחותינו ללא קשר לגודלם או למחזור עסקיהם איתנו חשובים לנו באותה מידה.

ארקום פעילה בישראל ובחו"ל וקשריה העסקיים כוללים את חברות האשראי העולמיות, בנקים, חברות ביטוח ועוד.
ארקום פעילה גם בתחומים נוספים כגון ייעוץ ופיתוח עסקי.

ייחודה של ארקום בנוף חברות התוכנה מתבטא ביכולתה ליישם פתרונות מערכתיים במקצועיות, ביעילות ובעמידה בלוחות זמנים. המערכות עובדות בסביבת עבודה ממוחשבת מתקדמת הכוללת שרתים מסוגים שונים, מחשבים אישיים, עמדות מכירה ממוחשבות המקושרות לציוד ייעודי מסוגים שונים, מערכות הפעלה שונות ומערכות תקשורת.

ארקום מביאה ערך מוסף ללקוחותיה באמצעות מערך של שירותי תמיכה ואחזקה בפריסה ארצית הן ע"י אנשי החברה והן באמצעות שיתופי פעולה עם חברות המובילות בענף התוכנה והמחשבים, בשיתוף עם חברות אלו ועם חברות נוספות מקפידה חברת ארקום לספק מוצרים חדשניים הנמצאים בקדמת הטכנולוגיה.

שיתוף הפעולה עם החברות המובילות בתחום החומרה, התוכנה והשרות מאפשר לחברת ארקום להקים פרויקטים רחבי היקף המשלבים חומרה, תוכנה ושרות בכל רחבי הארץ.

בנוסף להיותה מפיצה ותיקה של חברת ש.ב.א (שירותי בנק אוטומטיים) בתחום סליקת כרטיסי אשראי בסביבה ממוחשבת החברה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם חברות האשראי בפרויקטים רבים ומורכבים אשר הביאו את חברת ארקום למעמד של החברה המובילה בארץ בתחום זה.

כמו כן ארקום מקיימת קשרים הדוקים עם גופים בנקאיים וחברות אשראי ברחבי העולם.

מעבר לפעילותה בזירת כרטיסי האשראי ארקום פעילה גם בתחום הייעוץ והפיתוח העסקי.
לארקום ניסיון רב בתחומים אלו ובעיקר במזרח הרחוק (אוסטרליה, סינגפור, הודו וכו') וכן במערב ובמזרח אירופה ובארה"ב.

ארקום הינה חברה ותיקה ומבוססת ומשרדיה ממוקמים במרכז חדרה.

בין לקוחות ארקום ניתן למצוא את הארגונים המובילים במשק ביניהם משרדי ממשלה, גופים ציבוריים, רשויות מקומיות, בתי חולים, חברות היי-טק, חנויות  ובתי עסק מסוגים שונים, קיבוצים, חברות ביטוח, בנקים ועוד.

מערכות ארקום מאובטחות בתקנים המחמירים ביותר ומוסמכות PCI-DSS Level-1

כותבים עלינו במדיה - רוצים לקרוא?
 

bottom of page